| Neverrrrrr a întrebat:

Care stie niste filme gen The Hunger Games,Divergent,Insurgent,The Host,(acest gen SF care contine scene de roomantism),sa merite vazute, nu plictisitoare,

3 răspunsuri:
| blAster85 a răspuns:

The machine, ex machina.primul mi-a placut mai mult.

| SaraYang18 a răspuns:

Mr. Nobody(2009), The Time Traveler's Wife(2008) si "Upside Down". Am scris asa putine deoarece doar acestea le-am vazut si se incadreaza la genul SF. Sper sa iti placa unul macar. Preferatul meu din cele trei 3 "Upside Down"

| Erica2018 a răspuns:

Recomand The maze runner si deja si partea a doua a filmului Maze Runner: The Scorch Trials