| Adytza_9178 a întrebat:

Care stiti unde este Titanicul acum adica in zilele noastre?

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

La 3000 de metri sub oceanul atlantic! dar astia vor sa faca pana in 2020 o copie in marime naturala a titanicului care sa navigheze pe aceeasi ruta ( doar ca o sa aiba motoare moderne ) ...cititi pe wiki daca nu ma credeti

13 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Este pe fundul oceanului atlantic, s-a incercat de multe ori sa fie adus la suprafata dar este prea greu si presiunea apei este prea mare.

| Woofy a răspuns:

In oceanul Atlantic. exista si astazihappy

| Pho3nix a răspuns:

Doarme. A luat o pauza.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Este inca pe fundul Oceanului Atlantic.

| CraziNess a răspuns:

In adancul oceanului Atlantic de nord laughing este si un muzeu dedicat Titanicului big grin

| Ciprian_5075 a răspuns:

Sub apa.

| ADA_4337 a răspuns:

Pe fundul oceanului Atlantic...

| Flav a răspuns:

La mine in cada.

| Malvina24 a răspuns:

In Oceanul Atlantic!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma stii unde e! sub apa din cauza unor 2 tantalai care se uitau cum se giugileu aia laughing

| R_8074 a răspuns:

Pe fundul Atlanticului

| Gabytsa_8450 a răspuns:

Lol. in Atlantic. Stiam d cand aveam 2 ani :p.