| TeodoraBTD98 a întrebat:

Care sunt cele 5 filme si 1/2 seriale preferate de voi? big grin dau funda la filmele/serialele care imi plac cel mai multhappy

7 răspunsuri:
| ICanSeeAll a răspuns:

Seriale am 3 preferate: House md, Gossip girl si 90210
Filme: The white chicks, It's a boy girl thing, What a girl wants, A walk to remember, Twilight, Harry Potter

http://vampire-diaries-fan.blogspot.com/

| MCRgurl a răspuns:

Filme:interview with the vampire
strania poveste a lui benjamin button(ti-l recomand)
house of wax(e de groaza)
norbit, dar cred ca l-ai vazut
sweet november
jeepers creepers
mr popper penguins
marley and me
o dadaca de craciun
cadet kelly
cam atat la filme

seriale:poveste de familie
iubiri secrete
vampire diaries
true blood
jericho
sper sa-ti placa!

sfat:daca n-ai vazut benjamin button uita-te ca eu l-am vazut de craciun si il mai vazusem de nu stiu cate ori dar tot imi place e si emotionant e si putin amuzant cand e batran

| AndreeaIM a răspuns:

Filmele mele preferate sunt : Twilight Breaking Dawn; The last song; Beastly; Monte Carlo; Viata lui Benjamin Button si serialele mele praferete sunt Greys Anatomy si Pariu cu viata... Funda? big grin

| DanielaT a răspuns:

Hmmmm...
Pirates of the Caribbean
Mr. Popper's Penguins
Yes Man
Due Date
Easy A
Seriale: The Vampire Diaries
Pretty Little Liars
winking

| silviutzu97 a răspuns:

Seriale: Spartacus Filme: depinde ce fel de filme preferi, groaza, thriller, comedii.Eu ti-as recomanda asa: de groaza "Drag me to hell" si toate "Saw" (1-7), comedii- Mr Bean in vacanta, "American Pie" Funda?big grin

| FataCuMinte97 a răspuns:

Filme :friends with benefits
dear John
in time
never let me go
bad teacher etc
seriale :gossip girl
skins

| spancer a răspuns:

Gossip Girl
Pretty Little Liars
Grey`s Anatomy
The Vampire Diaries
Skins