| Speranta12 a întrebat:

Care sunt cele mai amuzante comedii la care sa te spargi de ras? Mie alea cu Jim Carrey in care se stramba si altele de genul nu mi se par amuzante.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îţi dau eu un exemplu bun: La Chevre (Norocul ghinionistului). Ţi-l recomand cu încredere.batting eyelashes

Răspuns utilizator avertizat
| GiorgianaGiorgi a răspuns:

Mie cele cu Jim Carrey mi se par cele mai bune dar mai am comedii bune la care cu siguranta vei rade maxim.
-White Chicks
-The Hot Chick
-Deuce Bigalow Male Gigolo
-The Animal 2001
-Home Alone
-American Pie
Vizionare Placuta!

| CapDeSfecla a răspuns:

Pe mine ma "spargeau de ras" episoadele din Mr.Been. Si acum mai rad la unele scene.

| Nati16 a răspuns:

Îți recomand Bad Grandpa, am râs cu lacrimi.