| SERIALS a întrebat:

Care sunt cele mai cautate genuri de film?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

P0rno =dorinta primara, groaza =frica, drama =emoti, sentimente, ne plac fillmele cu mister care ne declanseaza curiozitatea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragoste, Horror, Aventura, Drama, Actiune

| 393Dan a răspuns:

Am observat ca filmele sci fi (super eroi, extraterestri, Star wars) aduc cei mai multi bani in box office. Asa ca probabil ar fi ele.

| Voro a răspuns:

Sincer, cred ca alea de adulti. Fara niciun misto.

| Sebastian777333 a răspuns:

Thriller, Horror, Acțiune, Aventură și cam atât. Comedia este de prost gust. Însă interesante sunt serialele... Fundă?

| Pana_Nicu_Alexandru_1989 a răspuns:

Cred ca majoritatea genurilor.Eu caut comedie, sf, actiune, groaza etc.

| Jasminne005 a răspuns:

Pai....horror(este cel mei adorat gen de film), aventura, triller, actiune si daca iti place si comedia(nu stiu sigur ce iti place, stii de la un timp comedia a devenit de prost gust)
Funda?