| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt desenele voastre preferate? Mie mi-au placut toate din seria Insula Dramei Totale.

4 răspunsuri:
| Deaad a răspuns:

Samurai Jack, FlapJack, Chowder, Tom si Jerry, Scooby Doo.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Galactik Football
Regele Shaman
Negrele aventuri ale lui Billy si Mandy
Xaolin Showdown
Aventurile lui Jackie Chan
Dragonul American
W.I.T.C.H
Spioanele
Familia Addams
Copiii de la 402
Casa Fosters pentru prietenii imaginari
Scooby doo
Clanul nebunaticilor de alături
Ce-i cu Andy
Marsupilami
Simsala Grimm
Tutenstein

| nda a răspuns:

Ed, Edd si Eddy, Tom si Jerry, Ben 10, Casa Foster pentru prieteni imaginari, Johnny Bravo. Cam tot ce se difuza pe CN prin 2006 2007. Preferatele ar fi urmatoarele: Ed, Edd si Eddy, Ben 10, Tom si Jerry si Scooby Doo.

| iYuuki a răspuns:

Willy Fog, Tom si Jerry, Marcelino pan y vino, Simsala Grimm, O lume disparuta + Naruto si o multime de anime-uri.