| razvy92vv a întrebat:

Care sunt filemele care v-au facut sa plangeti?

15 răspunsuri:
| Bezea a răspuns:

Nu prea tin minte filme la care chiar am plans(nu imi vine nici macar unul in minte) dar pot sa zic multe animeuri la care am plans.

| unangeaveccoeurcasse a răspuns:

A walk to remember, remember me, sfarsitul lui Harry Potter si talismanele mortii partea a 2, Harry Potter si Ordinul Phoenix (tot sfarstiul)

| Ucigasuldeprostie a răspuns:

Bicentennial Man. E un film pe care daca il intelegi cu adevarat. e imposibil sa nu iti smulga o lacrima.

| dolcEE a răspuns:

Cand aveam vreo 7 anisori m-am uitat la Regele Leu si m-am apucat de plans cand a murit tatal puiului ala de leu laughing

| AmeMiss a răspuns:

Ghost,Titanic, cam astea imi vin in minte la ora asta big grin

| adda_3343 a răspuns:

A walk to remember,titanic,sweet november, if only, the notebook sunt drame care sigur oricat de tare esti te fac sa plangi big grin

| n1na a răspuns:

Am plans in hohote la Hachikosadintr-adevar sad movie

| Anonnnnn a răspuns:

Cel mai mult am plans la Keith. Ador filmul, e genial. love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai m-am uitat la multe filme.Dar nu am plans.Decat la unul.Twilight.Stiu...e aiurea, dar ce sa fac?

| nooooc a răspuns:

Hachicko

| Costellino a răspuns:

Vezi filmul Billu barbierul. E tare de tot.

| razvy92vv explică:

Va multumesc mult abia aseara m-am inscris pe TPU si chiar nu ma asteptam sa primesc atatea raspunsuri intr-un timp asa scurt

| razvy92vv explică:

Si pentru ca m-ati ajutat sa gasesc filme o sa va oferi si funda dar mai intai sa vad filmele care imi plac mult si reuseste sa imi zmulga lacrimi acele persoane vor primi mersi inca odata

| razvy92vv explică:

Da am vazut multe filme din care mi le-ati spus si voi ex.a walk to remember,remember me,keit,titani,twilight,si mai sunt filme care mi-au zmuls lacrimi sa va ajut si eu putin poate va place (babylon A.D, beastly, the last song si mai sunt dar nu imi mai amintesc