| nechiforboss a întrebat:

Care sunt filmele, actorii sau actritele vostrii preferati dintre cei romani? Dar dintre cei/cele straini? "All time " bineinteles, nu doar de acum. Puteti sa faceti si top-uri daca doriti! Dau funda celui care se apropie cel mai mult de lista mea de favoriti sau pentru cel mai original sau complex raspuns! Astept cat mai multe raspunsuri.

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Romani: Mihai Bendeac, Stela Popescu, Gheorghe Dinica
Straini: Leonardo DiCaprio (my eternal love), Johnny Depp, Natalie Portman, Tom Hanks, Leighton Meester, Tom Cruise, Robert De Niro, Angelina Jolie, Meryl Streep.

| TOOL a răspuns:

1 : Jake Gyllenhaal
2 : Mark Wahlberg
3 : Anne Hathaway
4 : Joseph Gordon-Levitt
5 : Michael Fassbender

H.M : Liev Schreiber, Jensen Ackles, Tom Ellis, Jared Leto

Elders Top 5 :

1 : Robert De Niro
2 : James Gandolfini
3 : Ian McKellen
4 : Patrick Stewart
5: Ray Liotta

Răspuns utilizator avertizat
| TomaFlorentina8050 a răspuns:

Actori români: Adela Popescu
Actori străini: din Turcia - Ezgi Asaroglu ❤

| nechiforboss explică (pentru TomaFlorentina8050):

Ma asteptam sa primesc raspunsuri serioase cu actori intr-adevar de calitate nu cu de-alde Adela Popescu si cu idioata aia din tampenia aia de serial Bahar(rahat-turcesc) la care se uita romanii ca prostii! Data urmatoare cand mai primesc astfel de raspunsuri am sa le evaluez negativ poate chiar o sa le raportez! Te pup.Pa