| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt filmele/serialele voastre favorite?

16 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Dintre filme chiar nu pot alege.
Seriale :
Gossip girl
Bates motel
The girlfriend experience

| Sn4k3 a răspuns:

Film : Wrong Turn 2 (sunt multe filme despre care am zis ca sunt favoritele mele atunci cand le-am vazut, dar atunci cand zic ''film'', asta e primul care imi vine in minte).
Serial: Supernatural

| vocea a răspuns:

Salut
Stapanul Inelelor, Saw, X-Men, Culoarul Verde, Blade, Vampiri versus Liacani, Al saselea simt, Titanicul, Ziua Cartitei.

| deeeaqq a răspuns:

The Vampire Diares, Americam Horror Story, Lie To Me, Pretty Little Liars, Teen Wolf și TWD.

Filme: Divergent, If I stay, Now You See Me, The Vow, The Longest Ride, Nerve, Big Hero 6, Deadpool.

| FaraNumePls a răspuns:

Salutare, filmul preferat este Divergent si The Purge si serialul The 100 ( tocmai ce l-am descoperit si sunt mort după el).

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

The Vampire Diaries.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

House, Mr. Robot, Westworld.

| August99 a răspuns:

Serialul meu preferat e The Mentalist dar mai sunt si altele care imi plac foarte mult cum ar fi Vikings, House MD, Gossip Girl, Lost etc

Filmele mele preferate sunt The Shawshank Redemption si Dead Poets Society

| Niklauss a răspuns:

Film : Daredevil
Seriale : Flash
Originals
This is us

| Felissa13Eden a răspuns:

Filmele preferate:Inchisoarea Ingerilor,Trilogia Stapanul Inelelor,Kingsman,Discursul regelui,Inception,Shutter Island,Tacerea mieilor,Hannibal.
Serialele preferate:Breaking Bad,True Detective,STRANGER THINGS happy,Game of Thrones,Supernatural, American horror story, Pokémon, One punch man, Constantine.
big grin

| FluturicaMicaMica a răspuns:

Filme:
Kuchisake-onna
Singur acasă 1, 2, 3
Grodlin a furat Crăciunul (parcă așa se numea)
Alice in tara minunilor
Alice in tara oglinzilor

Seriale :
Merlin
Traznitii
Pokemon
(Nu mi-au mai venit în minte.)

| Horologer a răspuns:

Arrow,Flash,Vampire Diaries, The Originals, Lost, Lucifer.Dar am de asteptat sunt toate in vacanta in afara de Lost care e terminat.

| Bogdan_Alex_1998_BTkI a răspuns:

The secret life of pets

| Dumnesao a răspuns:

Filme :1.Alfie
2.Rattatouille(film disney)
3.Seria Piratii din Caraibe
Seriale: 1. White Collar(preferatul meu)
2. Friends
3.Sex and the City
4.Hawai Five-O

| DianneNH a răspuns:

Serialul meu preferat este The Vampire Diaries, il ador pur si simplu.De asemenea, filmul meu preferat este If I say.