| superpissy40 a întrebat:

Care sunt serialele tale preferate de pe Disney Channel?

P. S.:Sa fie seriale comice.

Răspuns Câştigător
| BlackRose08 a răspuns:

Mie imi plac multehee hee.
Shake It Up, Zack si Cody, Bafta Charlie, Sonny si Steluta Norocoasa, StarStruck love struck, Sunt in formatie si Magicienii din Waverly Placebatting eyelashes. :*

5 răspunsuri:
| TorenT a răspuns:

Zac si Cody si Fishooks si binentelesfilmul Lemonade Mouth big grin

| 1n3x a răspuns:

Capra cu trei iezi

| Rosemarie a răspuns:

Mai toate de pe Disney sunt comice.
Mie imi place mult cel cu Zac si Cody, dar si Magicienii din WaveryPlace "thinking

| superpissy40 explică:

BlackRose08,aceleasi imi plac si mie! Ce coincidenta! Super!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa Disney Channel imi place Shake It Up, Zack si Cody, Sonny si Steluta Norocoasa, Zeke si Luther, Sunt in formatie si Magicienii din Waverly Place. Dupa Nickelodeon imi place Misterele Casei Anubis, Icarly, Victoria in lumina reflectoarelor, True Jackson, Imperfect.