| flor31 a întrebat:

Care va place mai mult The vampire diares sau Seria Twilight?

14 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Seria "Twilight".

| saku970 a răspuns:

Eu iubesc seria Twilight si am vazut si The Vampire Diaries(decat primul sezon si 2 din sezonul doi...) Dar in Twilight poveste este mult mai interesant si originala,palpitanta adica daca ai vazut Zori de Zi trebuie sa stii la ce ma refer cu palpitant,adica un an in care o sa astept ca o nebuna pana sa vad ce se va intampla,chiar daca am citit cartile si stiu ce o sa se intample dar vreau neaparat sa vad cu ochii mei!
In Twilight vampirii sunt mult mai interesanti,mai bine prezentati,iar varcolacii la fel mai ales atunci cand se transforma in varcolacii este cel mai tare!
Parerea mea este ca, este imposibil ca The Vampire Diaries sa fie mai bun ca Twilight pe nici o parte, poveste,personaje, efecte, toate sunt mai tarii in Twilight!
Ceea ce mai imi place la seria Twilight este ca chiar daca am citit cartile, filmele sunt diferit structurate, adica in imaginatia regizorului cu ajutorul lui Stephenie Mayer, iar eu mi-am imaginat altfel deci mereu ma surprind filmele!

| KatnissEverdeen a răspuns:

Seria Twilight... Văd că twilight castiga. Yupi...Go twilight! Go twilight! Go twilight.
Hei flor31 tie care iti place mai mult?

| misterioaѕa a răspuns:

Bună
Cel mai mult îmi place Seria Twilight fiindca e mai romantic şi nu are scene obscene cum are fimul The vampire diares
Baftăăă

| Rose3 a răspuns:

Amandoua imi plac la fel de mult, dar daca ar fi sa aleg. as alege The Vampire Diares.happy

| Doηηa a răspuns:

Seria "Twilight"!

| dedede003 a răspuns:

Eu as alege The Vampire Diaries deoarece imi place mai mult povestea si actorii, dar imi place si Twilight.am citit inainte cartile din seria Twilight si poate de aceea nu ma atrag asa mult filmele pentru ca stiu ce o sa se intample si nu mai e suspans

| BeByTzZa a răspuns:

Seria Twilight=p~

| flor31 explică:

Mie imi place mult The vampire diares.e mai intersant

| DiaElla24 a răspuns:

Amandoua!

| Nysha a răspuns:

Seria twilight(mai ales de personajul Jacob Black):X

| Flory_2579 a răspuns:

Seria Twilight.

| MoOmOshIkA a răspuns:

Seria Twilight, pentru ca este mai romantic, interesant, mai ales bella si edward...sunt super!

| TeIubeskBăăh a răspuns:

Seria Twilightwinking