| anonim_4396 a întrebat:

Care vi se pare cel mai tare personaj din istoria desenelor animate/anime/animatiilor? De ce?

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

Sincer nu pot alege.
Oscilez între Stewie Griffin (Family Guy) și Eric Cartman (South Park). Ambii sunt personaje principale și oarecum negative.
Umorul este de calitate în ambele cazuri, sunt cele mai populare personaje din seriile din care fac parte și în principiu fac tot serialul.
Numai bine!

2 răspunsuri:
| Mandark a răspuns:

Buggs Bunny! De ce? Unii zic ca e prea aratos!

| Vasy10 a răspuns:

Naruto>pentru ca este cel mai insisten, un prieten de nadejde si niciodata da niciodata nu renunta la ceea ce-si propune