| Advvrt a întrebat:

Cartile Star wars: "heir to the empire", "dark forces rising" si "the last command" sau pe scurt "the thrawn trilogy" arata cum ar fi continuat George Lucas filmele?

4 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Cred ca sunt sute de carti Star Wars... CEL PUTIN SUTE!
nu prea conteaza ce ar fi facut George Lucas atat timp cat dupa ce a facut a doua trilogie a agatat Star Wars FILMELE in cui si nu a mai vrut sa faca nici o continuare, si a trebuit sa ii cumpere Disney franciza ca sa existe o continuare

HAIL JORJ LUKAZ angryangryangryangry

| Bizon95 a răspuns (pentru Bizon95):

PS si a doua trilogie CU CHIU SI VAI A FACUT-O
20 de ani dupa primul film, si dupa urlete si rugaminti din partea fanilor

a avut cea mai tare franciza din toate timpurile din domeniul filmului si s-a rahatit pe ea

asa ca a venit Marvel cu Avengers si a rupt mufa si trei dinti din fata!

deci, inca odata, HAIL HYDRA mr Jorj Lukazz!

| Advvrt explică (pentru Bizon95):

Eu nu inteleg de ce a vandut franciza. Parca ii si trebuiau lui banii...

| Bizon95 a răspuns (pentru Advvrt):

Nici eu, pot sa presupun ca a primit o tona de negativ feedback, iar el CHIAR nu mai vroia sa se ocupe de alte filme Star Wars

in orice caz, MA BUCUR CA A VANDUT-O!winking