| upssss_4824 a întrebat:

Cat costa biletul la cinema city?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!

Preţurile diferă. Sunt în funcţie de ora la care vrei să mergi, de formatul filmului, de vârstă, de oferte speciale...
Uite-te aici :http://www.cinemacity.ro/preturi.php.

O seară bună!

5 răspunsuri:
| upssss_4824 explică:

Pai la Harry Potter 7

| KrUeLlA a răspuns:

Depinde de film, daca e premiera e mai scump, si depinde si de locul din cinema, unde vrei sa stai... Daca e 3d e mai scump ca celelalte.normal.Ar trebui sa ai cam 30 de lei sa fii sigur ca iti ajung. dar pot fi si mult mai scumpe. duble.
tongue

| Sabina96 a răspuns:

Depinde d film.mergi in mall si gasesti pliante sau pe internet.Cauti cinema city + orasul in care se afla cinema city.De ex Cinema City Bacau.Acolo gasesti si programul.