| SporeBox a întrebat:

Cat e un bilet la IT 2?

9 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Depinde de oraș, dacă este în premieră sau nu...

Stai in București și vrei sa te duci când apare prima data la cinema?

| SporeBox explică (pentru Celcestietot):

Nu neaparat. Dar spune-mi cat e pretul la tine in oras ca nu cred ca e diferenta foarte mare.

| Celcestietot a răspuns (pentru SporeBox):

In premieră este cred că ~30 de lei și normal cam ~20 lei. Depinde și dacă ești elev, student sau nu.

| SporeBox explică (pentru Celcestietot):

Sunt elev. Care e diferenta dintre premiera si normal? Nu e acelasi lucru? Am auzit ca a aparut pe 2 dar la mine in cinema apare pe 6

| Bizon95 a răspuns (pentru SporeBox):

Du-te la cinema saptamana viitoare cand nu mai e nici o premiera, in timpul saptamanii, dimineata... am luat bilet si de 14 lei asa, si cu carnetul de elev, poate e vreo reducere pentru elevi

| ArthurWarner a răspuns:

Dacă ești elev intre 19-17 lei iar in avanpremieră este 40 acolo nu conteaza daca este elev iar in ziua premierei este pret normal

| SporeBox explică (pentru ArthurWarner):

Ok. Un lucru nu mai inteleg. De ce as prefera sa dau 40 de lei ca sa il vad in avanpremiera cand pot sa dau 20-30 si sa il vad normal?

| ArthurWarner a răspuns (pentru SporeBox):

Sunt unii nebuni care nu mai pot astepta. Cunosc un băiat care pur si simplu tremura de nerăbdare cand a aparut avengers endgame.

| SporeBox explică (pentru ArthurWarner):

Lol. Ok mersi de ajutor desi l-am vazut acum o saptamana?