| Daria a întrebat:

Cate episoade o sa mai fie din serialul "Iubire ascunsa"? Am inteles ca se va termina curand, dar vreau sa stiu cand va fi ultimul episod.happy Multumesc.batting eyelashes

3 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Știu că are 100 de episoade și am văzut în reclamele de le Kanal D că din 22 aprilie începe alt serial la ora la care era difuzat Iubire ascunsă.

| Siminik a răspuns:

Joi se va termina iubire ascunsa, din pacate sad

| Anonim0123 a răspuns:

Serialul "Iubire ascunsa" pe numele real "ASK-I MEMNU" se va termina pe data de 21.04.11