| KoJo07 a întrebat:

Cate ore are filmul Das Boot(1981)? Intr-o parte imi apare 5, in alta 3. Nici macar nu gasesc unde sa il vad.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"varianta" 3 de durată (aprox 2 ore și juma') e aici

https://www.imdb.com/title/tt00000000082096/

| Bizon95 a răspuns (pentru sierra1):

Pe link-ul ala, scrie jos:

Runtime: 149 min | 208 min (director's cut) | 138 min (video) | 293 min (Original Uncut Version) | 300 min (Original Uncut Mini-Series Version)

deci, foarte probabil ca daca il gasesti, versiunea BluRay (remasterata cel mai probabil) atunci 2h29m, in schimb daca il vezi la TV poate sa fie o miniserie de 5h

foarte bine cotat filmul, multumesc ca mi-ai atras atentia asupra luiwinking

| sierra1 a răspuns (pentru Bizon95):

Să fii iubit