| dariusneag4 a întrebat:

Cate parti are filmul Saga Amurg

Răspuns Câştigător
| GaBrYeLa18 a răspuns:

Buna! filmul twilight are mai multe parti dintre care amurg este prima parte, new moon a doua parte, eclipsa a treia parte si mai trebuie sa apara breking down ce la randul ei are doua parti prima va aparea pe 18 noiembrie 2011, iar a doua parte di breking down va aparea in 2012. Sper sa-ti fi fost de folos!

10 răspunsuri:
| Biiaancaa a răspuns:

Are 6 parti:
1.Twilight
2.New moon
3.Eclipse
4.Breaking dawn:partea I si partea aIIa
5. Mignight sun
6. Dark moon
Funda?

| TeodoraMaria98 a răspuns:

4:Twilight,Luna Noua, Eclipsa si Zori de zi
O zi buna

| camy417 a răspuns:

3 filme aparute (amurg luna noua eclipsa)+zori de zi care urmeaza sa apara in toamna asta avand 2 parti

| AnnyKllau a răspuns:

Cartea are 4, amurg,luna noua,eclipsa si zori de zi, iar filmul 5, amurg (2008),luna noua(2009),eclipsa(2010) si zori de zi care este impartita in 2 parti, prima iese pe 18 noiembrie 2011 si a doua in 2012

| mihaela_3421 a răspuns:

3 parti.cred tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt 4 partzi: Amurg, New Moon, Eclipse, Breaking Dawn.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are cinci pentru ca ultimul film se lanseaza in 2 parti.

| ღRarityღ a răspuns:

3 parti, fundita?

| tomy111 a răspuns:

Sa stii ca si eu as vrea sa aflu asta...eu am vazut 3, dar ultimul s-a terminat brusc si cred ca mai este o continuare.