| mariusT333 a întrebat:

Cateva titluri de filme psihologice?

6 răspunsuri:
| alissya a răspuns:

Amelia- povesteste viata aviatoarei disparute in 1937 in Pacific la varsta de 40 de ani, dupa ce fusese prima femeie care a traversat singura Atlanticul cu avionul cinci ani mai devreme.

Empire of Silver

Mar adentro

Baramui Fighter

Aviatorul

Papillon-Bazata pe fapte reale

sper ca ti-am fost de folos cat de cat
vizionare placutawinking

| Al3xAl3x a răspuns:

Psycho 1, 2, 3
Haute Tension
Funda?

| bingbang_2869 a răspuns:

Inception 2010 un film foarte frumos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://minilink.ro/bt

| deeea28 a răspuns:

Si mie imi plac mai nou genu asta de filme. Ce titluri ti se dau aici nu cred ca sunt tocmai filme psihologice. Eu zic ca filme psihologice sunt " 88 de minute" cu De Niro si "Fracture", care le-am vazut si chiar mi-au placut. Daca gasesti si alte filme psihologice poate mi le imparti si mie ca au inceput sa-mi placa mult.