| Adriana_Barancea_1982 a întrebat:

Caut partener de discuții despre seriale. Prietenii mei nu se uita la seriale si nu am cu cine sa vorbesc despre asta.

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde ce seriale

| RoCkKiD a răspuns:

Chair ca trebuie dezbatut daca Jon Snow trebuia sa fie rege sau nu. Eu il preferam pe Tyrion, cineva trebuia sa refaca toate bordelurile din capitala aia, serialul a fost trist fara ele sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei, poti voribii cu mine, am hbo go si neflix

| comyne a răspuns:

Daca te uiti la prea multe seriale, asa cum fac si eu, iti recomand un site/ aplicatie speciala.
Eu o folosesc ca sa tin minte serialele dar dupa fiecare episod gasesti o pagina de discutii despre acel episod.
Ba chiar am ajuns in grupuri de seriale pe Whatsapp doar accesand un link
Acesta este linkul de la site: https://www.tvtime.com/en/show/explore

| Alexx234qw a răspuns:

M-am uitat la viata mea mai mult la filme, insa ca seriale am vazut doar AHS (American horror story), 13rw (13 reasons why) și ACS (American crime story).

| ArthurWarner a răspuns:

Hai sa începem! La ce serial te uiti acum? Eu ma uit la majoritatea serialelor DC