| bogdan1810 a întrebat:

Caut si eu un film in care actorul principal se afla intr-o relatie cu o fata destul de draguta. Are un job bun, unde il si intalneste pe viitorul cel mai bun prieten. Dar acesta nu duce o viata sociala foarte buna, asa ca actorul principal incearca sa-l schimbe.Si, in plus, il invata cum sa intre in contacte cu fete. Dar, din intamplare, cand se afla intr-o biblioteca sau ceva de genu asta, intra in vorba tocmai cu iubita actorului principal, fara sa stie asta. Pana la urma ajunge sa se combine cu ea dupa o serie de intamplari, iar actorul principal isi continua viata in compania altor femei. filmul incepe cu actorul principal stand in ploaie in fata usii prietenei lui si ii spune "esti cu el acun, nu?".
Daca stie cineva il rog sa ma ajute si pe mine cu numele filmului

1 răspuns:
| NatureSelf a răspuns:

Nustiu, dar situatia este cat se poate de epicalaughing) sa-ti inveti un prieten bun cum sa intre cu femeile in contact, si el alege tocmai pe al tau. Nasol