| Gavrila_Mogodan_Alexandra_1994 a întrebat:

Caut un film cu o fata care incearca sa isi piarda virginitatea la o petrecere filmul e comedie cu adolescenti

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Sunt mai multe cu subiectul acesta. Așa cum a spus @ WhiteLife, poate fi Easy (2010), ori Barely Legal (2011)
http://www.cinemagia.ro/filme/barely-legal-567197/
The First Time (2009/2012), American Virgin (2009)

4 răspunsuri:
| WhiteLife a răspuns:

Încearcă Easy A

| Ariana12321 a răspuns:

Love rosie?

| Gavrila_Mogodan_Alexandra_1994 explică:

Da is foarte multe filme pe acest subiect cautam un film care este numai o petrecere tot filmul in care o fata vrea sa se cupleze cu un baiat misto care ii spune ca nu face sex cu virgine... si de atunci ea cauta sa isi piearda virginitatea la acea petrecere... multumesc anticipat

| Gavrila_Mogodan_Alexandra_1994 explică:

18 Year Old Virgin era filmul l-am gasit acum oricum multumesc la toti pentru ajutor