| Bobo_Cryss_1990 a întrebat:

Caut un film, de o luna ma tot chinui si nu il gasesc. este vorba asa.

Cand incepe filmul stau ei doi ( aveau cam 15 ani sau ceva gen ) si a incercat sa o sarute nu mai stiu exact, in fine au plecat fiecare pe drumul lui, apoi se vad peste cativa ani, ea era doctorita sau ceva gen si el nu stiu ce, si se revad iau cina, dar ea umbla cu un doctor cu foarte multi bani, si se intoarce la el in final, el lucra la o productie de filme si managera se dadea la el laughing)). Tin minte o faza... cand ea era pe ciclu, i-a adus un CD cu muzica special pentru ciclu si bomboane laughing) Cred ca este vorba de actorul Josh Hartentt dar in lista lui de filme nu gasesc nimic de genu sad nu filmu ala crying(

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este No Strings Attached (2011)

| Bobo_Cryss_1990 explică (pentru anonim_4396):

Da iti multumescccccccccccccccccccccc

2 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Poate Wicker Park (2004)