| anonim_4396 a întrebat:

Caut un film horror,mai tin minte doar o secventa:
Intr-o rulota in mijlocul padurii, erau 2 barbati si femeie. Unul dintre barbati pleaca seara, iar cel care ramane incepe sa faca sex cu femeia, sunt intrerupti cand rulota este asaltata de ceva creaturi de afara,+ ceva incepe sa scartaie rulota. A 2-a zi dimineata cand merg afara il gasesc pe celalalt barbat jupait, spanzurat de un picior de copaci, iar cum se balansa inelul de pe mana scartaia acoperisul la rulota.
Parca era vorba de niste creaturi (mai mici) nocturne ce locuiau in padure.
Filmul este categoric mai vechi, Parca era alcatuit din 2-3 secvente horror, care nu aveau legatura intre ei

Răspuns Câştigător
| Raven a răspuns:

Campfire Tales (1997), e o antologie horror formată din trei filme scurte, scena descrisă de tine face parte din primul segment
https://www.youtube.com/watch?v=EgDSetDxR8A

| anonim_4396 explică (pentru Raven):

Asta e

| Raven a răspuns (pentru anonim_4396):

Mă bucur că te-am putut ajuta!