| QRton a întrebat:

Caut un film pe care l-am vazut dar nu i-mi amintesc titlul. Estre despre un baiat cu ochelari care lucra intr-un port si era cam rusinos. O fata il placea dar nu o baga in seama. Intr-o noapte striga la cer ca vrea sa faca sex. O fantoma a unui tabloid sau cam asa ceva vine sa il ajute si cucereste o gramada de fete dar pentru un scurt timp. Nu mai stiu cum se terminahappy. Putesi sa imi spuneti care este numele filmului?

2 răspunsuri:
| Flori a răspuns:

Se poate sa fie filmul asta:"Bedazzled", cu Brendan Fraser & Elizaberh Hurley:
http://www.cinemagia.ro/filme/bedazzled-pactul-cu-diavolita-93

| QRton explică:

Pai e un film destul de vechi (anii 70-80 cred) si e cu nuste adolescentibig grin