| anonim_4396 a întrebat:

Caut un fim si nu stiu de unde/cum sa-l gasesc.Acum foaaaarte multi ani o prietena mai mare a sugerat sa ne uitam la un film, pe calculatorul ei.

Era despre un cuplu tare ciudatel, foarte pasionat, cred ca erau tineri studenti? Nu mai stiu sigur daca era in limba engleza sau franceza.
Ce m-a socat, si am retinut foarte bine, a fost scena de la final in care ei se regasesc cumva in oras si se saruta in timp ce se afla intr-o groapa, pe un santier deschis, groapa fiind umpluta cu beton chiar in acel moment.
Finalul, inevitabil, e moartea, un fel de Romeo si Julieta dar mult mai modern si mai sincronizat. laughing

Răspuns Câştigător
| slayer09 a răspuns:

Cap ou pas cap (Love me if you dare), cred ca de asta zici tu.

| dullcat a răspuns (pentru slayer09):

Asta era.Multumesc!

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Si acum cati anisori ai?
Daca esti inca atat de socat?

| dullcat a răspuns (pentru Violleta2022):

Aveam 11 ani atunci. Daca esti curioasa poti cauta la profil si calcula. Esti cam troll asa de fel, nu?

| Violleta2022 a răspuns (pentru dullcat):

Baitel, troll esti tu, ca eu sunt user foarte vechi aici!

Intreaba-ti prietena cu care ai vazut filmul, nu pe noi, ca sunt miliarde de filem si nu stim noi ce ai vazut tu cu amica aia.

| dullcat a răspuns (pentru Violleta2022):

Ok, voi incheia aici schimbul asta de replici care cauta scandal.

| Violleta2022 a răspuns (pentru dullcat):

Daca ai fi mai respectuos cu userii de pe forum, ai avea si respectul comunitatii de aici.

| dullcat a răspuns:

laughing Eu am cautat filmul respectiv cum am putut, dupa cuvinte cheie, etc, in romana, engleza si franceza, dar nu am gasit nimic. De aceea am intrebat aici. Cu siguranta e ceva, spre deosebire de pustii care nu vor sa caute ultimele medii de admitere la liceu/facultate, in romana, ci asteapta direct de la altii, daca se poate sa fie si dusi de mana pana in cladire.

| Jus7t a răspuns:

Tu esti pisica aia?