| Ouster98 a întrebat:

Caut un serial cu apocalipsa, ceva gen walking dead

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Îţi recomand să te uiţi la Heroes şi ai să vezi că e destul de asemănător.

| faramatania a răspuns:

Z Nation, In The Flesh, The Leftovers, Resurrection, Les revenants (The Returned 2012-), iZombie (2015-),The Last Ship,Helix, The Strain, Fringe, Dominion, Fear The Walking Dead (Iul. 2015-/spin-off The Walking Dead)

| drogh a răspuns:

2012 laughing

| LoveStoryLoveYou a răspuns:

Serial cu apocalipsa ca The Walking Dead, numai exista!
Dar filme cu apocalipsa sunt cateva, ca de exemplu:
-2012( e ciudat.dar asa se numeste)
-Planeta sub teroare

| blajxy a răspuns:

Supernatural
prin sezonul 5 cei doi protagonisti se lupta impotriva lui Lucifer pentru a impiedica Apocalipsa
se intalnesc si cu Ingerul Mortii, etclaughing

| Bia_Bia_1992 a răspuns:

Incearca Sleepy Hallow! Este foarte interesant si e legat de apocalipsa.