| Stan_Cipri_2002 a întrebat:

Caut un serial japonez sau coreean cu samurai care a fost difuzat pe National TV acum peste 10 ani.
In serial era vorba despre 2 frati care dintr-un motiv anume ajung sa devina dusmani si fiecare incearca sa il invinga pe celalalt. Unul din ei seamana cu personajul principal din Rurouni Kenshin. Poate stie careva, il caut de vreo 2 ani serialul

1 răspuns:
| SamsungElectronics a răspuns:

Legenda Cavalerului Ratacitor si a frumoasei rază de lună, ți-l recomand este film coreean, acum 10 sau 12 ani se difuza pe Național TV, este super.

Doar dacă îl mai găsești online filmul.