| Peachy a întrebat:

Ce actori actrite va plac?happy Eu am un mic top personal: 1.Liam Neeson,Edward Norton, Danny DeVito,Sean Penn,Jhonny Depp,Jonathan Rhys Meyers, Daniel Craig, Leonardo DiCaprio,Robert Pattinson,Robert De Niro,Adrien Brody, Keanu Reeves
2. Naomi Watts,Charlize Theron,Demi Moore,Nicole Kidmann,Jessica Biel,Vera Farmiga,Scarlett Johansson,Keira Knightley,Vivien Leigh,Winona Ryder,Angelina Jolie, Mila Jovovich, Cameron Diaz

8 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

Edward Norton si Johnny Depp imi plac si mie.big grin
As mai adauga Morgan Freeman,Anthony Hopkins,Gaspard Ulliel, Joseph Gordon-Levitt, Logan Lerman, Emma Roberts, Tom Hanks, Jim Carrey...

| Dariusuu a răspuns:

Adam Sandler, Jhonny Deep, Will Smith, Sandra Bulock, Daniel Craig, Wentor Miller.

| michelia a răspuns:

1. Robert de Niro, Gene Hackman, Robert Downey jr, Philip Seymour Hoffman, Ryan Gossling, Sean Penn, Kevin Spacey, Humphrey Bogart.

2. Meryl Streep, Julianne Moore, Cate Blanchett, Jennifer Connely, Audrey Hepburn, Scarlett Johansson, Tilda Swinton, Diane Keaton, Juliette Binoche.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Internaţionali.
- Actori: Adam Sandler, Rob Schneider, David Spade, Owen Wilson, Ben Stiller, Will Ferrell, Charlie Sheen, Jim Carrey, John Travolta, Rowan Atkinson, Robin Williams, Danny DeVito, Leslie Nielsen, Patrick Swayze, Charlie Chaplin, Stan Laurel, Oliver Hardy, Buster Keaton, Johnny Depp, Orlando Bloom, Seth Green, Arnold Schwarzenegger, Jackie Chan, Hugh Jackman, Sylvester Stallone, Sean Connery, Robert de Niro, Harrison Ford, Gene Hackman, Dustin Hoffman, Al Pacino, Marlon Brando, Alain Delon, Liam Neeson, Leonardo DiCaprio, Heath Ledger, Jared Leto, Tom Cruise, Bruce Lee, Brandon Lee, Chuck Norris.

- Actriţe: Jennifer Aniston, Alicia Silverstone, Reese Witherspoon, Kate Winslet, Kirsten Dunst, Gwyneth Paltrow, Elizabeth Taylor, Audrey Hepburn, Brigitte Bardot, Catherine Deneuve, Scarlett Johansson, Kate Beckinsale, Emma Stone, Olivia Wilde, Drew Barrymore, Megan Fox, Winona Ryder, Meg Ryan, Julia Roberts, Keira Knightley.

Români.
- Actori: Dem Rădulescu, Jean Constantin, Puiu Călinescu, Toma Caragiu, Amza Pellea, Mircea Albulescu, Ştefan Bănică, Ştefan Bănică Jr, Grigore Vasiliu Birlic, Claudiu Bleonţ, Ion Besoiu, Ion Caramitru, Ilarion Ciobanu, Octavian Cotescu, Iurie Darie, Mircea Diaconu, Ion Dichiseanu, Gheorghe Dinică, Ştefan Iordache, Şerban Ionescu, Ernest Maftei, Mihai Mereuţă, Ştefan Mihăilescu-Brăila, Ovidiu Iuliu Moldovan, Marin Moraru, George Motoi, Sergiu Nicolaescu, Sebastian Papaiani, Florin Piersic, Adrian Pintea, Mitică Popescu, Colea Răutu, Victor Rebengiuc, Florin Zamfirescu - Mugur Mihăescu, Radu Pietreanu, Dan Sava.

- Actriţe: Elena Albu, Violeta Andrei, Coca Andronescu, Cecilia Bârbora, Rodica Popescu Bitănescu, Tamara Buciuceanu, Mariana Buruiană, Anda Călugăreanu, Catrinel Dumitrescu, Aimee Iacobescu, Teodora Mareş, Adela Mărculescu, Florentina Mosora, Lucia Mureşan, Draga Olteanu Matei, Mariella Petrescu, Margareta Pogonat, Margareta Pâslaru, Elvira Popescu, Rodica Popescu Bitănescu, Valeria Seciu, Oana Sârbu, Rodica Tapalagă, Vasilica Tastaman, Olga Tudorache.

Iar dintre ăştia mai noi: Marius Rizea, Maria Buză, Angel Popescu, Mirela Zeţa, Diana Dumitrescu, Adela Popescu, Dan Bordeianu, Corina Dănilă, Ilinca Goia, Daniela Nane, Maria Popistaşu, Anca Dumitra, Constantin Diţă, Grig Chiroiu, Toni Ionescu, Mihai Coadă, Dragoş Moştenescu, Emil Mitrache, Steliana Bălăcianu, Adina Galupa, Sabina Brânduşe, Octavian Strunilă, Andrei Araditz, Lucian şi Augustin Viziru, Nicole Gheorghiu.

| mihaela25mihaela25eminem a răspuns:

ORLANDO BLOOM preferatul meu si WESLEY SNIPESlove struck atat:d

| Agenta004 a răspuns:

Jhonny Deep, Jensen Ackles, Jessica Stroup, Ashley Benson, Lucy Hale, Blake Lively, Chace Crawford, Ed Westwick, Leighton Meester

| Steluta199817 a răspuns:

Keanu Reeves, Tom Cruise,Leonardo DiCaprio,Jim Carrey, Nicolas Cage, Shia Labeouf,Sylvester stallone,Robert Downey Jr,Bruce Willis,Morgan Fremman,Samuel L Jackson,Liam Nesson.

Sandra Bullock,Naomi Watts,Nicole Kidman,Dana Delany,Amy Adams, Jennifer Connelly, Jenny Ryan, Diane Lane, Jamie luner.

| Steluta199817 a răspuns:

Keanu Reeves, Tom Cruise,Leonardo DiCaprio,Jim Carrey, Nicolas Cage, Shia Labeouf,Sylvester stallone,Robert Downey Jr,Bruce Willis,Morgan Fremman,Samuel L Jackson,Liam Nesson,Tom Hanks,Johnny Depp,Ewan McGregor Arnold Schwarzenegger,
Eddie Murphy.

Sandra Bullock,Naomi Watts,Nicole Kidman,Dana Delany,Amy Adams,Jennifer Connelly, Jenny Ryan, Diane Lane, Jamie Luner, Sigourney Weaver, Linda Hamilton.