| thevampirediariesfever a întrebat:

Ce alegeti:Ian Somerhalder sau Paul Wesley?
Dupa ce raspundeti sa-mi spuneti cine s-ar potrivi mai bine cu Nina Dobrev?

7 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Ian Somerhalderlove struck...thinking pai in serial Paul arata bine cu Nina, dar in realitate oricum Nina este cu Ian si eu zic ca se potrivesclove struck

| girl95 a răspuns:

Ian Somerhalder:X

Dar cred ca Paul Wesley s-ar potrivi mai bine cu Nina Dobrev. Fac o pereche tare frumoasa in The Vampire Diaries, desi multi spun ca s-ar potrivi cu Ian.

| alexandrabuga96 a răspuns:

Paul Wesley:X
Pai in serialtongueaul & Nina
In realitate:Ian&Nina (cu toate ca as fii vrut sa fie cu Paul:X...dar el e c-am insurat cu Torrey Devittohee hee )

| katrin7727 a răspuns:

Paul la ambele

| hellokitty95 a răspuns:

In serial:Elena cu Stefan, in viata reala cu cine vor ei pentru ca nu le cunoastem indeajuns personalitatile ca sa ii ''cuplam''. Si mai este si diferenta de varsta, nu conteaza numai aspectul.

| teo98 a răspuns:

Ian Somerhalder si Nina Dobrev s-ar potrivi cu el...

| DIENUTZA12 a răspuns:

Paul wesley in ambele cazuri e cel mai frumos barbat din lume il visez in fiecare noapte! PS:Funda?