| Vendrina a întrebat:

Ce anime interesant stiti?

6 răspunsuri:
| AntoniSoulesOne a răspuns:

Naruto,tokyo ghoul, bleach, sword art online, kuroshitsuji, dragon ball z

| Daniellllll1 a răspuns:

Naruto,cel mai tare anime EVER,pacat de filierele alea,sunt cam prea multe,dar sunele chiar faine
Iti mai recomand :
Shaman king,Pokemon (sunt mai multe serii),Inazuma eleven,Bakugan(toate seriile)
Cele de mai sus le-am vazut
Alte anime, de care am auzit ca sunt foarte faine:
Attack on titan, DeathNote, Full metal alchimist, Bleach

| OhHYeEEaH a răspuns:

07 Ghost, Akame Ga Kill, Sword Art Online, Kuroshitsuji, Kirugashi No Naku Koro Ni si One Punch Man

| Xenos a răspuns:

Mirai Nikki, Bleach, Naruto, Elfen Lied, Btoom!, Tokyo Ghoul, Corpse party laughing

| Yunieloveyu a răspuns:

Fiecare anime este interesant in felul lui. Dar eu personal ti-as recomanda deathnote. Insa daca nu esti in genul thriller probabil onepiece. Si chiar si naruto este foarte interesant in ciuda asazisilor experti in anime. Poti sa mai incerci si: bleach, fairy tail, sailor moon(nu, nu e de fete), pokemon(da, pokemon), attack on titan si multe altele. Daca esti interesant si de ceva american te poti uita la avatar.

Fiecare are un gen de anime preferat asa ca nu iti pot garanta ca aceste anime-uri iti vor placea. Insa acestea m-au marcat pe mine si ti le recomand cu toata inima

| 수민_방_2000 a răspuns:

Owari no seraph, tokyo ghoul, sword art online, inuyasha, guilty crown