| anonim_4396 a întrebat:

Ce animeuri stiti cu genurile romance, supernatural

Răspuns Câştigător
| Zoey112 a răspuns:

Mew mew power
kaleido star
mermaid melody
shugo chara
kamikaze kaitou jeanne
kirarin revolution
fairy tail
gokujou mecha mote iinchou
yumeiro patissiere
tonari no kaibutsu-kun
sugar sugra rune
special a
bokura ga ita
sakurasou no pet
naruto
air gear
cam atat imi amintesc

35 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hilar findca in aceste raspunsuri in fiecare decat unul nu am vazut.Adc doua.Va rog s-a asteptati funda ca s-a vad ambele animeuri adc: Kuroshitsuji si Uta no prince sama.Si o s-a aleg.Cel mai bun primeste funda.

| Zoey112 a răspuns:

Mew mew power
kamikaze kaitou jeanne
bokura ga ita
sakurasou no pet
special A
shugo chara
mermaid melody
gokujou mecha mote iinchou
sao
sugar sugar rune

| anonim_4396 explică (pentru Zoey112):

Le-am vazut pe toate in afara de shugo chara care il caut demult. Daca sti unde pot viziona acest anime in lb romana dar fara peteava primesti funda imd.

| Zoey112 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu prea ai unde sa-l gasesti in romana ca si eu l-am cautat mai demult deci iti sugerez sa te uiti cu subtitrare in eng pe gogoanime

| Zoey112 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu prea ai unde sa-l gasesti in romana ca si eu l-am cautat mai demult deci iti sugerez sa te uiti cu subtitrare in eng pe gogoanime
daca poti sa-mi zici si mie la ce animeuri te-ai mai uitat happy

| anonim_4396 explică (pentru Zoey112):

S-ati zic la ce animeuri m-am uitat?

| Zoey112 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da happy

| anonim_4396 explică (pentru Zoey112):

Iti trimit un mesaj ca s-a nu mai vb aici.

| Zoey112 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok happy

| anonim_4396 explică (pentru Zoey112):

Of of zi-mi aici ce fel de genuri vrei?

| Zoey112 a răspuns (pentru anonim_4396):

Romantic, comedie, aventura, magie

| Zoey112 a răspuns (pentru Zoey112):

Scuze, dar nu prea stiu cum sta treaba cu mesajele de pe TPU

| anonim_4396 explică (pentru Zoey112):

Avem pretentii laughing. Glumesc! Zimi ce animeuri ai vazut ca asa eu scriu pana mine dejeaba laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

(maine)

| anonim_4396 explică (pentru Zoey112):

Scz abia acum vad findca am febra si frisoane si nu prea pot s-a ma uit o s-ati dau imd.

| Zoey112 a răspuns (pentru anonim_4396):

E ok ca si eu sunt bolnava sad

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Oircum nu ai vazut SAO(Sword art online) si Zero no Tskaima sau ai uitat de ele? Oricum mai e si Oda Nobuna no Yabou,Seikon no Qwaser(Nu ti-l recomand), Maoyuu Maou Yuusha, Zetsuen no Tempest, Ano Natsu de Matteru, Busou Renkin si asta mi se pare bestial(Aquarion EVOL) nu mai stiu toate animeurile care le-am vazut.A da Rozario and vampire...

| Zoey112 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sao l-am vazut. mersi pentru restul happy

| anonim_4396 explică (pentru Zoey112):

N-ai pentru ce.Ai 15 ani?

| Zoey112 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da

| anonim_4396 explică (pentru Zoey112):

Offf eu am 14! Ar trebui s-ati zic doamna Zoey112 vrei s-a fi sotia mea?(Glumesc) laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

A da! Ce anime ti-a placut cel mai mult?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Apropo felicitari pentru funda.Ti-am dato tie findca nu am vazut Air Gear.

| Zoey112 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing funny
pai cel mai mult mi-or placut:
fairy tail
sao
kaleido star ( o fost primul anime ce l-am vazut)
e greu sa aleg intre astea trei, de fapt intre toate pe care le-am vazut
tie care ti-o placut mai mult?

| anonim_4396 explică (pentru Zoey112):

1)SAO(Sword art online)am si jocul.(Imi plcae findca are dragoste m-ai ales ca e intr-un joc)
2) Zero no Tskaima(Imi place ca l-a batut pana in sezonul 4 si apoi in sezonul 4 nu a mai fost asa rea)
3)Aquarion EVOL(Imi place findca este foarte multa dragoste)

| Zoey112 a răspuns (pentru Zoey112):

Mersi pentru raspunsul castigator happy
pai sper sa iti placa air gear happy

| Zoey112 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai jocul cu SAO? ce tare!
de unde il ai?
eu am un fel de joc cu SAO dar l-am luat de pe net si ii cam aiurea
celelalte animeuri nu le-am vazut dar o sa ma uit la ele happy

| anonim_4396 explică (pentru Zoey112):

Sti eu puteam s-a dau funda si lorsadLittleKidu, KittyCriss)O s-a imi ramai dator vandut/a.Ca s-a poti s-a te revansezi trebuie s-a fi servitoarea mea pentru eternitate.Muahahahahaha.(Glumesc) sau (Nu glumesc)?

| anonim_4396 explică (pentru Zoey112):

Jocul acela are o grafica prosta? Oricum pe pc nu cred ca e cum il am eu(il am pe psp)

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

(place)

| Zoey112 a răspuns (pentru anonim_4396):

Scuze n-am vazut ca ai scris.
deci zici ca ar trebui sa fiu servitoarea ta pentru eternitate? hmm... ce zici de faptul ca in schimbul fundei ai onoarea de a vorbi cu mine (cea mai mare fana de anime)? laughing laughing (glumesc)

| Zoey112 a răspuns (pentru Zoey112):

Ce noroc pe tine ca ai psp
eu am consola wii, da nu-s asa multe jocuri cu anime pentru consola wii.

| Zoey112 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mew mew power
kaleido star
mermaid melody
shugo chara
kamikaze kaitou jeanne
kirarin revolution
fairy tail
gokujou mecha mote iinchou
yumeiro patissiere
tonari no kaibutsu-kun
sugar sugra rune
special a
bokura ga ita
sakurasou no pet
naruto
air gear
cam atat imi amintesc

| KittyCriss a răspuns:

Vampire Knight, Paradise Kiss, Kaichou wa maid-sama, Uta no prince sama, Special A

| LittleKidu a răspuns:

Rosario Vampire, Vampire Knight, Romeo x Juliet, Toradora, Suzuka, Nana, Kuroshitsuji, Code Geass, Paradise Kiss.

| nami315 a răspuns:

Kamikaze Kaitou Jeanne.