| greenakaweed a întrebat:

Ce comedii stiti la care sa razi cu pofta?

Răspuns Câştigător
| Eualex667 a răspuns:

Jackass 3d

12 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

La orice comedie razi cu pofta, cu conditia sa nu mananci in ultimele 2 zile.

| kissmypixles a răspuns:

How i met your mother

| Okami23 a răspuns:

Friday

| OSC a răspuns:

Project X!

| yoelee a răspuns:

Am o lista pentru tine:
Un socru de cosmar (Meet The Parents)
Dumnezeu pentru o zi (Bruce Almightly)
Singur acasa (Home Alone)
O noapte la muzeu (A Night at The Museum)
Masca (The Mask)
Blonda de la Drept (Legally Blonde)
Tantalaul si Gogomanul (Dumb and Dumber)
Spargatorii de nunti (Wedding Crashers)
Acasa la Coana Mare (Big Momma's House)
Sper ca o sa iti placa.Vizionare placuta!

| blackmoon a răspuns:

The smurfs(strumfii)e foarte tare, tangled asta daca nu l-ai vazut si mai vechi...hangoover sunt multe

| Henegar_Emil_Andrei_1998 a răspuns:

American Pay

| Cioanca_Patricia_1995 a răspuns:

Comedie de groaza... Poete crezi ca este uart ca este si cuvantul groaza.Dar sincer eu am ras forte mult laf filmul ala.Macar uitate sispunemi cum a fost

| oct4vi4n a răspuns:

Scary Movie 1, 2, 3, 4; un gigolo de 2 bani si cam atatea stiu Funda pls

| CataPah a răspuns:

Orice film cu Lesley Nelson, scary movie 1, 2, 3, 4, Ace Ventura etc...

| Reloadu8 a răspuns:

Norbit,un gigolo de 2 bani, s-a furat mireasa, dictatorul, de anul nou
Te rog funda

| extrem171 a răspuns:

Stiu eu cateva:razi cu lacrimi,cascadori haioase pe motocicleta, cazaturi mortale youtube, stan si bran, shrek 3, shrek4 si nu mai stiu dar sunt foarte amuzante. Bafta!