| sousabo a întrebat:

Ce comedii tari ati vazut in ultimul timp? Daca ati sa faceti un top al comediilor vazute de voi, care ar fi acesta?

5 răspunsuri:
| AnicaiAlin a răspuns:

A few best men. O comedie britanica foarte reusita.
That's my boy. E o comedie noua foarte buna, chiar printre cele mai bune de anul asta

| LaRiiuU a răspuns:

Am cateva care le-am vazut zilele asteabig grin. O sa-ti las un mic rezumat poate vrei sa le vezi.
1.May not kiss the bride (el e un fotograf de animale cand un mafiot il sechestreaza ca sa se insoare cu fiica lui pentru ca ii expira viza).

2.Think like a man (un grup de femei care saturate de figurile barbatiilor lor, citesc cartea "gandeste ca un barbat" si totul incepe sa iasa cum vor ele, pana cand ei descopera lucrul asta)

3.The dictator (un dictator arab ajunge in America si acolo se compoarta la fel ca in tara lui unde crede ca toata lumea sta la picioarele lui)
4. The ghosts of girlfriends past (El este un fotograf care isi iubeste libertatea. Dar de la nunta fratelui sau este tulburat de fantoma fostei sale iubite.

5. American pie reunion (este continuarea la partea din American pie 3)

6. No reservations (Actrita este sef - bucatar la un bun restaurant si ii merge bine pana cand trebuie sa aiba grija de nepoata ei de 9 ani si in acelasi timp apare un tip nou la bucataria ei care este total diferit de ea).

7. Girl in progress (Mama creste singura pe fiica ei, dar deja in adolescenta nu-i mai da prea multa atentie, mai ales de cand iese cu un doctor insurat. Fata vazand indiferenta mamei e in stare sa faca orice ca sa-i dea putina atentie.

8. Jack &Jill vs. the world (La cateva zile dupa ce se cunosc se muta impreuna pentru ca ea este noua in oras. Incep sa aiba o relatie dar ea mai mereu dispare din casa fara sa-l anunte unde merge. Pana cand la un moment dat ea ii spune ca are o boala).

9. Our family wedding (baiatul de etnie african iar ea latina vor sa se casatoreasca deoarece el trebuie sa plece intr-un fel de expeditie (tip ONU), dar familiie lor in afara de faptul ca nu sunt de acord cu relatia, fiecare vrea o nunta drept traditionala din tara lor).

Sper sa-ti placa vreunul. Dar iti spun eu ca primul merita sigur sa fie vazut.

| sousabo explică:

Multumesc tuturor de raspuns! O sa imi ia ceva timp sa le vad pe toate happyOri dau funda la toti ori nu dau la nici unul, Andreea.

| valy956 a răspuns:

Http://treicaifrumosi.blogspot.ro/......azute.html

Uite aici cele mai tari filme de comedie!

| DeeaAndreea123456789 a răspuns:

Jonny English
Home Alone 2 si 1
si unul foarte tare
Ted cu un urs de plus...

Funda...