| denysaella a întrebat:

Ce credeti ca se va intampla in viitor in serialul The vampire diaries?
1. Credeti ca Elena va alege pe unul dintre fratii Salvatore sau va ramane singura
2. Cum va interactiona familia originala cu Elena, Damon si Stefan?
3. Credeti ca Rebecca poate saa formze un cuplu cu Damon sau cu Elena?
4. Credeti ca exista chimie intre Klaus si Carloline sau mai multa intre Tyler Si Caroline
5. In opinia voastra care credeti ca ar fi cuplurile ideale?
6. In final pentru ca am inteles din unele surse sigure ca va fi si sezonul 4 (era de asteptat ) ce va fi Team Delena SSAAUU Stelena Sau alta ex: elijah sau un muritor?

Răspuns Câştigător
| IoanaBogdana a răspuns:

Pai, daca ai vazut episodul de astazi poti raspunde si singura la intrebari.
1. Eu cred ca ramane cu Damon.(de fapt sper din tot sufletul!)
2. Vei vedea in ep de azi.
3. Hai sa spunem ca unul dintre personajele principale se va trezi in episodul de saptamana viitoare langa un Original.
4. Trebuie sa recunosc ca ii prefer pe Klaus si Caroline. Sunt foarte draguti impreuna, se poarta frumos cu ea, iar eu m-am cam plictisit de Tyler.
5. Elena&Damon; Stefan&Katherine/Stefan&Rebekah; Caroline&Klaus
6. De fapt poate vor fi chiar opt sezoane pentru ca sunt opt carti. Fiecare sezon este bazat pe una dintre carti. Ma rog, in afara de primul episod care este bazat pe prima carte. Iar L.J. Smith nu se opreste aici pentru ca seria nu s-a terminat. TEAM DELENA FTW!

7 răspunsuri:
| ღvampireღ a răspuns:

Ei au semnat un contract de 6 ani prosupun ca va fi 6 sezoane.
Eu vreau sa fie : Elena cu Damon; Stefan cu Rebecca; Carloline cu Tyler

| alexandra2859 a răspuns:

1.categoric as vrea sa il aleaga pe damon.2.cu stefan.3.cred ca ar trebui sa il lase in pace pe damon si sa se duca sa formeze un cuplu cu stefan.4.cred ca exista intre caroline si tyler dar eu as vrea sa ramana cu klaus pentru ca se poarta mai frumos cu ea si multe altele.5. elena cu damon,klaus cu caroline, stefan sa se omoare sau sa ramana cu rebeca, bonnie cu fratele lui elena(nu imi mai amintesc cum il cheamasad).

| awesomedavid a răspuns:

1.cred ca da eu as vrea sal aleaga pe damon
2. klaus va vrea so aiba pe elena numai pentru el deoarece elena e dublura lu katerina si el ii vrea sangele
3.nu
4.intre tyler si caroline sigur exista dar s-ar putea sa fie cv si inte ea si klaus
5. elena si damon caroline si tyler bonnie si jamie pacat k a plecat
6.delena categoric

| bibi4v a răspuns:

Filmul e foarte interesant.
1. sunt convinsa ca Elena va ramane cu unul din vampiri...dar nu sunt sigura cu care. eu as alege Stefan.
2. oricum daca vor face si sezonul 4 vor mai exista conflicte. cu siguranta o sa interactioneze cu mama lui Klaus.
3. Rebecca cu Elena? nu. dar ma gandesc la Rebecca cu Tyler nu stiu de ce.
4. Caroline cu Matt dupa parerea mea

oricum daca vrei o cu alta perspectiva asupra filmului, citeste cartile. actiunea e total diferita de film, aceleasi personaje dar alte aventuri. eu le-am citit pe primele 6 si abia o astept pe a 7a.

| Crinaaaaa a răspuns:

Inca nu se stie cu cine va ramane Elena dar dupa carti ramane cu damon kiss

| v4zone a răspuns:

1.In final, DA! Elena va fi nevoita sa aleaga!
2.Depinde!
3. Habar n-am!
4. Da
5. Damon si Elena
6.Probabil Delenawinking

| Allexx25 a răspuns:

1.Cred ca va ramane cu stefan pentru ca damon moare in sezonu 4
2.Cred ca bine thinking
3.Cred ca rebekah ramane cu matt
4.pai din ce am vazut pe twitter ca a postat julie plec in ep 13 si 14 vor fi foarte multe scene klaroline si poate chiar vor fi impreuna :X
5. Klaroline Stelena
6.stelena