| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti... va muri ioana din pariu cu viata sau va invinge? sad vreau cat mai multe pareri, eu cred ca nu va muri este unul din personajele principale si daca moare o sa fie mai naspa filmul sad

Răspuns Câştigător
| xAllexutsa a răspuns:

Ioana nu moare... este personaj principal!happy

| maaaadiiii a răspuns (pentru xAllexutsa):

Nu moare... daca ar muri cred ca nu m-as mai uita la film...nu mai are sens

7 răspunsuri:
| mmeee79 a răspuns:

Nu moare.E personajul principal.Si trebuie sa-si continue povestea de dragoste.cu Andrei!happy

| iEmonel a răspuns:

Si Iisus a murit, da' a inviat. Poate ca si Ioana asta face la fel. laughing

| Alle23 a răspuns:

Ioana va intra in moarte cerebrala happy asta cred eu... funda?batting eyelashes)))))0

| UnZambetPentruToti a răspuns:

Ioana sa moara... nu cred... doar ia este in centrul atentiei! cum sa moara personajul principal?happy

| DyDy0503 a răspuns:

Eu cred ca isi va reveni deoarece este perosnajul principal, iar eu cred ca regizorul vrea sa tina fanii cu sufletul la gura facand un mister acest lucru, facandu-l mai interesant big grin... fundabatting eyelashes:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!

Ar putea muri fiindca mai stiu o telenovela pe nume Aurora si personajul principal Aurora a murit daca ai vazut,atunci pe patul de spital cand avea doctorul rinichiul in mana s-a ridicat spiritul ei si sipiritul ancai si au cantat o melodie,a fost emotionat,dar cred ca moare, funda plizz?

Pa, pa!