| notsurewhoiam a întrebat:

Ce e de vazut acum la tv? nu am la ce sa ma uit filmul ala de pe acasa love story l-am vazut de 1000 de ori... ce mai este de vazut la tv nu neaparat filme?

2 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Mai nimic...mai bine te uiti pe net la un film sau serial fain. Uite recomandarile mele pentru serialetongueretty little liars,Gossip girl,The vampire diaries; si filme:Black swan,Girl interrupted,Memoirs of a geisha,Not without my daughter,Seven pounds,The butterfly effect,Greta,Veronika decides to die,My life without me,Premonition,Never let me go,Orphan,Hachiko,a dog's story, My sister's keeper, Pride and prejudice.
Vizionare placuta.batting eyelashes

| pwp a răspuns:

Si eu m-am uitat la love story!
a fost frumos happy

bye-bye