| LoveSexGirll a întrebat:

Ce emisiuni stiti?
in afara de : vaporul iubirii, pe banii parintilor, ochii din umbra, fosta mea iubire,iubire interzisa, mama din intamplare, fata lui tata, ....please
funda

2 răspunsuri:
| Mangustă a răspuns:

Comanda la mine sau Mireasa pentru fiul meu daca nu ai vazut. Alte emisiuni "de panarama" nu prea mai stiu.

| adelina19 a răspuns:

Nu ma uit la asa ceva. si nici daca as ucide pe cineva nu as intelege de ce te uiti tu la asemenea prostii. Daca vrei emisiuni bune cauta pe posturi din afara.