| Khizarix12 a întrebat:

Ce episod este in the vampier diaries când Alaric și Damon s-au dus la vampirul ăla care ieșise din mormântul acela blestemat pentru ca ei căutau răspunsuri acțiunea se petrece intr-o casa

2 răspunsuri:
| Lovelypeaches100 a răspuns:

Scuze bro, dar tvd este un serial destul de lame. M-am uitat si eu la el acum 3 ani, dar dupa m-am uitat la game of thrones, adica un serial de 100 de ori mai bun, e un serial pe care il recomand. Ti-ar placea. Si atunci ai sa vezi ca tvd e naspa rau.

| comyne a răspuns (pentru Lovelypeaches100):

Haha nu

in primul rand, omul cauta un raspuns la o intrebare nu o parere aleatorie
si in al doilea rand, NU