| Derkes a întrebat:

Ce este asa special la The originals? Mi-sa părut mai bun The vampire diares.

Răspuns Câştigător
| Damonana a răspuns:

Exactrolling on the floor)) sunt de acord cu tinehappy dar asa e, gusturile difera.
Dar mie nu.mi place pentru ca actiunea e rupta din tvd si nu stiu..nu nu mai e la fel de palpitant fara actorii din tvd. Plus ca nu e si Damon acolo. Daca il baga pe el ma uitam..altfel nu.mi trebuierolling on the floor)))

| Derkes explică (pentru Damonana):

rolling on the floor) Damon face tot serialul

2 răspunsuri:
| MCRgurl a răspuns:

Gusturile difera.Mie personal mi-a placut mult mai mult The Originals decat TVD