| Strwberrs a întrebat:

Ce faceti prieteeeni? Am venit iar cu o serie tampita sa va dau sa alegetiwinking
Ok deci ce vi se pare mai "scary":
Papusa Annabelle sau Papusa Chuky?
Mie nu mi se pare scary niciuna dar cand eram mai mica mi se parea ca Annabelle e foarteee scary deci aleg Annabelle. Chuky mi se pare mai frumoasa decat Annabelle si deloc scary lmaohappy
Alegeti si voiiiii! Dau funda si vot random ca sa faceti puncte la profilwinking va pupicesc, hai cu cat mai multe comentarii ca sa dau fundite si voturi. Paahappy

Răspuns Câştigător
| Pnin a răspuns:

Păpușa Bratz.

23 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cred ca ambele in egala masura, nici mai mult, nici mai putin.

Adica hai sa zicem... poate Chucky, ca facea mai multe lucruri cu sange.

| Brizbriz a răspuns:

Wow, filmele de groaza in ultima vreme mi se par PENIBILE
incearca asta:
https://www.google.com/search?q=jeepers+creepers+franchise
poate te "impresioneaza" ceva, ceva :P

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Annabelle, clar!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai stai asa ca aici vorbim de ani diferiți de filmmaking, chucky a fost in 88 iar annabelle in 2014...clar l-aș alege pe Chucky, oldies but goldies si zic asta, pentru ca atunci nu existau atât de multe efecte speciale cum existau în 2014. Iar la Chucky e diferit, are mai multe părți, e și mortal de amuzant laughing, Annabelle e pe genul mehh..stiind deja poveste de la Chucky, cam știi ce se poate întampla. Deci răspunsul meu final e Chucky! laughing)

| Strwberrs explică (pentru anonim_4396):

Hehewinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Strwberrs):

Pai? Dc el a primit fundă și eu nu? Eu măcar am și justificat răspunsul. laughing

| Strwberrs explică (pentru anonim_4396):

Ca e extrem de amuzantawinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Strwberrs):

Am râs

| Strwberrs explică (pentru anonim_4396):

E binewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se par ambele o gluma, nici măcar, as zice o tentativa, nici măcar nu m-au gâdilat aceste filme la suspans și teama de a viziona un film horror.M-a uit de când eram kinder la filme horror, și un singur film m-a impresionat, îl văzusem aseară, cred ca de vreo 20 de ani nu am mai simțit acea adrenalina și suspans la film horror, majoritatea mi se par banale, previzibile, copy-paste și desene animate. Nu mi se pare nici o păpușă scary din nici un film horror, poate dacă as fi avut vreo 10 ani ar fi schimbat puțin lucrurile. Asa banale sunt filmele horror din zilele noastre ca rad mai mult la genul asta de filme decat la o comedielaughing văzusem ieri un film care se aseamănă cu filmul horror Human Centipede ( interesant și unic ) și la unele faze ma bufnea rasul, desi e destul de horror pentru cei slabi de îngeri.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Iti recomand hanibbal holocaust după fapte reale, dacă tot vrei sa vezi ceva horror și grotesc.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am văzut Men toate filmele horror aproape, și cele hard core laughing dar apreciez feed-back-ul tău, filmul într-adevăr a fost bunicel, și în ziua de azi se petrec chestii de canibalism, în realitate sunt cele mai horror momente având în vedere ca sunt atâția psihopati aflați în libertate, care nu au nici un fel de empatie, vina și remușcare. Apreciez oricum răspunsulhappy

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Filmul ala le întrece pe toate care sunt horror. Ala e tatăl lor în materie de film horror, restul. pistoale cu apa. Seara bună!

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da,l-am văzut. La fel! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Annabelle, no one like her.
Chuky e mai mult o paiață, Annabelle in schimb are alura aia scary combinata cu misterul ce o invaluie.

| chuckmanson a răspuns:

Annabelle mi se pare mult mai scary, Chucky nu m-a speriat niciodată

| Mivelyn a răspuns:

Papusa Chucky a fost filmul care m-a terorizat in copilarie, acum de vreun an am zis hai sa il revad, dar surpriza mi s-a parut stupid si imi veanea sa rad cat de tare simteam eu frica pe vremuri. Papusa Annabelle mi se pare creepy mai ales ca am gasit una asemanatoare in pivnita bunicii...

| stefan339 a răspuns:

Anabelle e mai scary da