| Akihito a întrebat:

Ce fansub-uri (in romana) de anime-uri stiti? (exceptie Anime G, deseneanimeonline, A-Nolimit, Anime4Fun, Manga Kids)

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

Hei! alte fansub-uri romanesti
* shinobi-fansub.ro
* a-evolution.com
* royalgoofansub.net
* animemox.ro (fansubul este activ, dar in "renovare", iar majoritatea proiectelor traduse de ei sunt in refacere.)
* diclonius.ro-anime.net
* rebellion-subs.totalh.net
* acg-subs.com
* movie-club-anime.blogspot.ro
* animepm.com

P.S. unele fansub-uri sunt active, dar frecventa postarilor este rara. Iar altele ausistat activitatea in cee ce priveste postarea anime-urilor, dar fansub-ul este activ si poti accesa proiectele traduse.

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Animekage.ro

| Akihito explică:

Oh... L-am omis pe asta, altele si cat mai multe happy