| iuliaGirl11 a întrebat:

Ce fata de la "next top model" credeti ca va castiga?

13 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

O pitipoanca...

| MindExplode a răspuns:

Roxanahappy

| RainUmbrella a răspuns:

Eu cred ca Madalina. Tu ce crezi? Chiar daca ieri i-au spus ca arata cam a baba eu tot cred ca va castiga.

| Adixuuu a răspuns:

Eu cred ca Emma pentru ca e mai tanara decat celelalte doua si chiar daca zice Catalin ca e copilaroasa se va maturiza pe parcurs avantajul ei e varsta.Roxana nu cred ca ar putea castiga pentru ca nu are corpul potrivit in modeling asta conteaza.Madalina arata ca o babutza si are silicoane si asta o devantajeaza pentru ca in modeling se cauta fete naturale.iar Emma e frumoasa foc si scumpa rau.

| onlyketoops a răspuns:

Roxana ns

| smile14 a răspuns:

Roxana

| BestGirl_2450 a răspuns:

Ema.

| dragutza98 a răspuns:

Madalina pentru ca catalin tine cu ea am auzit ca o sa castige

| ღRαmøOoღ a răspuns:

Roxana...e foarte buna.Mie nu mi se pare ca e grasa cum zicea ala din juriu.Ii tin pumnii

| Titii a răspuns:

Emma

| AnGeL a răspuns:

Eu cred ca emma (dar nu stiu sigur)si celelalte au toate sansele

| Căpşunnă a răspuns:

Buna
!
Next top models cred ca va avea pe castigator pe Roxana deeoarece este destul de frumoasa pacat ca are semn pe fata, Emma este destul de mica si inca ea totul in joaca, vorba Sarei,, s-ar putea trezii pe la sfarsitul emisiunii spunand ca s-a plictisit si ca vrea acasa,, iar cealalta concurenta are silicoane, este batrana si foarte fragina asta este parerea mea! TE ROG FUNDA!love strucklove struck:

| bogda72 a răspuns:

Mie imi place de madalina dar cred ca o sa castige ori roxana ori madalina