| anonim_4396 a întrebat:

Ce film din seria Twilight urmeaza dupa Saga Amurg?

4 răspunsuri:
| xlollypop a răspuns:

New moon(luna noua 2009)
Eclipse(eclipsa 2010)
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1 ( Zori de zi 1 2011)
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2 (zori de zi 2 2012)
http://www.imdb.com/title/tt1259571/ (mai poti afla ce te mai intereseaza pe site-ul asta)
:*:*:*

| izabelageorgiana a răspuns:

Sunt asa :
1. Amurg (twilight)
2.Luna noua (twilight saga: new moon)
3.Eclipsa (twilight saga:eclipse)
4. Zori de zi 1 si 2 (twilight saga: breaking dawn part 1 si twilight saga:breaking dawn part 2 - ecranizarea ultimei carti a fost impartita in 2 filme dintre care ultimul va avea premiera anul acesta pe 16 noiembrie). Sper ca te-am ajutat. Bafta!

| TopCom360 a răspuns:

New moon, eclipse, breaking dawn 1 si 2

| arianaregina10 a răspuns:

New moon, eclipse, breaking dawn 1 si 2