| JustBlackNoGrey a întrebat:

Ce film/e nu suporti sa vezi? Poti da numele unor astfel de filme pe care nu le suporti, cam la asta ma refer

5 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

N-aș vrea să mai revăd vreodată Nuovomondo (2006), The Englishman Who Went Up a Hill But Came Down a Mountain (1995). Și nu-mi plac cele cu zombi, unde actorii se prostesc.

| FaraNumePls a răspuns:

Nu îmi plac filmele vechi, cele româneștilaughing am incercat sa vad BD la munte și la mare (sau cum se numește laughing ) și nu am reușit, pur și simplu nu l-am înghițit, prefer să mă uit la seriale de genul Riverdale, și filme de genul The hunger games.
Și ar mai fi, filmul Unfriended, credeam că o sa îmi placă dar chiar nu îmi place laughing îl am în telefon, trebuia să mă uit la el dar chiar nu pot, am incercat să mă uit dar am văzut că e foarte nașpa laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sfuri, animatie.

| Luput_Sofia_Similia_1977 a răspuns:

Anime-urile mai ales Naruto și cele cu prea multa drama.