| JustBlackNoGrey a întrebat:

Ce film/e nu suporti sa vezi?

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ca gen? Actiune (din alea cu bom bom intruna fara niciun fel de poveste), SF, sport, cu mafie, cu politica, cu razboi.

| JustBlackNoGrey explică (pentru Adry05):

Da, am crezut ca doar mie mi se pare ca alea de actiune sunt exact la fel : arme + lupte, fara nimic deosebit, original.
iar chestiile alea cu mafia, politica sau razboiul ma termina psihic si nu pot sa le urmaresc pana la capa, nu rezist laughing
de sf-uri, sincer, nici nu m-am atins big grin nici macar filmul Avatar nu l-am vazut big grin tu l-ai vazut?

| Adry05 a răspuns (pentru JustBlackNoGrey):

Filmele de actiune sunt interesante maxim la cinema in varianta 3D. laughing Dar oricum e acelasi lucru, te uiti eventual pentru senzatia de adrenalina.
Mafia si astea ma plictisesc groaznic, rar am vazut un film pe un subiect de genul care sa nu ma plictiseasca. Sunt extrem de monotone.
Ba da, Avatar l-am vazut si mi-a placut. Mai sunt unele filme SF care mi-au placut dar in general nu ma ating de gen, nu ma atrage. laughing Uita-te la Avatar, chiar e frumos si merita.

| JustBlackNoGrey explică (pentru Adry05):

Ok atunci, promit ca o sa vizionez avatar. am vazut ca au lucrat 4 ani de zile la el, probabil lucrand la toate acele efecte speciale

| Eduard619 a răspuns:

Alea horror ca dupa trebuie sa dau cu tamaie in casa;(

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Comedie, horror, dragoste

| Desireღ a răspuns:

Indiene, coreene, istorice și psihologice

| lovecats123 a răspuns:

Istorice, biografice, western acțiune