| victor333 a întrebat:

Ce film/filme v-a schimbat optica despre viata, modul de gandire sau v-a impresionat profund?

13 răspunsuri:
| AG a răspuns:

Filmele urmatoare m-au marcat la propriu: The butterfly effect 1 si Requiem for a dream.

| Atotstiutorul a răspuns:

Mostenirea si State de Romania mi-au schimbat optica despre viata

| adri16 a răspuns:

The secret. Secretul dezvăluie cea mai puternică lege a universului. Cunoașterea acesteia a fost transmisă ca o informație de aur în învățămintele tuturor profeților, magilor și înțelepților din toate timpurile. Tot ceea ce au realizat și obținut a fost făcut în concordanță cu această atotputernică lege. Fără excepție, fiecare om are abilitatea de a-și transforma propriile slăbiciuni și suferințe în puncte forte, putere, pace perfectă, sănătate și abundență.

| Anonim203 a răspuns:

Hachiko:Xm-a impresionat incredibil de mult

| MaiBineAnonimDecatCriticat a răspuns:

Requiem for a dream (filmul asta m-a ajutat in campaniile mele scolare anti-drugs si am reusit sa ii fac pe unii sa inteleaga unde se va ajunge de la intravenale si alte tampenii), YES MAN, Devil, Room 1408.

| PatyKan a răspuns:

"Letters to God".

| conundrum a răspuns:

Oglinda

| pusik a răspuns:

The last song[este o poveste de familie minuata]Hackiko este o drama superba am vazut de 6 ori filmul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

All quiet on the wetern front / the last batalion / the exorcist (cu regan fetita posedata) tringhiul de fier sau asa ceva romanesc...

stalingrad (din perspectiva aliatolor amv azut milioane de pelicule asta e din spatele nazistilor din spatele spectrului lor de gandire si din spatele "zvasticii" de pe umerele lor sunt niste oameni grozavi ASTA E FILMUL CARE TIL RECOMAND)

Răspuns utilizator avertizat
| Belgianu90 a răspuns:

The Book Of Eli

| she_4158 a răspuns:

Never let me go si Sybil, niste filme extraordinare! ti le recomand!

| danielpop09 a răspuns:

A walk to remeber ii cel mai frumos film nu ai cum sa nu plangi la final chiar daca esti baiat