| anonim_4396 a întrebat:

Ce film horror ati vazut care v-a speriat asa tare si nu ati putu sa dormiti noaptea? dar, va rog, dati-mi ex de filme realiste, chiar inspirate din cazuri reale, nu porcarii sf gen "noaptea mortilor vii", "papusa chuckie"sau mai stiu eu ce...

17 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Am auzit ca the exorcism of emily rose
filmul care ma speriat(nu e caz real) este the messenger.
in noaptea aia l-am vazut la o prietena cu inca 4 copii.eu am camera mea si i-am zis sa se culce cu mine, pentru ca muream de frica, dar ea nu vrouia, asa ca am inceput sa plang si...tot eu am castigat!love strucklove strucklove struck

| Gizăz a răspuns:

Îţi recomand documentarul "A Haunting", e făcut în stilul filmelor şi toate episoadele sunt inspirate din cazuri reale.

| aaaa12345 a răspuns:

Fenomene stranii, simie mai imi place si Doctor G. (vinerea)

| aaaa12345 a răspuns:

Asta am spus si eu dar in romana

| StefanStyle94 a răspuns:

Cradle of fear...asta e oribil, trebuie' sa te uiti la el numa dimineatahappysi ar mai fi nightmare on elm street, road kill.Astea sunt din 2010.Sunt mai suportabilebig grin

| Blanketation a răspuns:

Uita-te la Fenomene stranii pe Discovery. Cica e inspirat pe fapte reale.

| Vampire_9682 a răspuns:

The Ring. ( Si acum am ramas cu socuri. )

| чnÐяч a răspuns:

Silent Hillhappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fredie vs jason

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Jeepers creepers 1, 2 sunt printre cele mai bune filme horror parerea mea

| crazygirlyo a răspuns:

Paranomal activity. e pe bune filmu! happy. daca nu.the exorcism of emily rosewinking.

| ChocolateDroid a răspuns:

Fenomene Stranii e pepsi sincer happy Adica unele episoade sunt interesante dar nu sunt atat de infricosatoare.

The ring ( e genial filmu love struck )
The grudge ( m-am uitat la filmu asta noaptea, cu prietenele, si niciuna nu am mai dormit laughing )
Saw 6 ( cred ca am stat vreo ora in baie si incercam sa vomit :d )
Silent Hill ( a fosttt superrrrr )
Dead Silence ( dupa ce am vazut filmul, am aruncat toate papusile de colectie pe care le aveam de mica laughing )
The exorcist (bestial love struck )
Orfelinatul ( printre preferatele mele love struck )
The mirrors ( cel mai tare film EVER love struck )
Apel nepreluat ( ahh cat imi placeee love struck )
House of wax love struck
Amityville love struck

Sincer, m-am uitat la o multime de filme dar nu mai imi aduc aminte laughing Sper sa iti placa :*

| Clutsky a răspuns:

The Amiytville Horror sau Haunting in Connecticut!

Amandoua sunt inspirate din cazuri reale, si sunt chiar inspaimantatoare!

Vizionare placuta!

PS : cel care m-a speriat cel mai tare a fost "The Grudge"

| mutzy211 a răspuns:

Stay alive

| cris05 a răspuns:

The Ring I si II. Daca nu ai vazut parerea mea. Merita!

| Adinnutza a răspuns:

Incearca misterul gemenilor

| RaspundEu a răspuns:

The conjuring