| smeker16007 a întrebat:

Ce film/serial ca lumea imi recomanda-ti, dar unul care merit sa fie vizionat intr-u totul?(multumesc anticipat pentru toate raspunsurile)

Răspuns Câştigător
| HappyKiddd a răspuns:

Stapanul Inelelor(i se mai zice si LOTR)! are 3 parti extraordinare, cu niste efecte speciale(nu ma refer ca acestea fac tot filmul) si imagini nemaivazute! Iti recomand acest film din tot sufletul si sper ca te vei uita cu placere(poate l-ai vazut)! Acest film este cel mai cool film(dupa parerea mea). Deci...ti-l recomand!

| HappyKiddd a răspuns (pentru HappyKiddd):

Mersi de fundita...love struck

8 răspunsuri:
| SmokeyEye a răspuns:

Prison break

| ONElena11 a răspuns:

The Vampire Diaries, Ten Wolf, Merlin, CSI: NY big grin

| Darkus56 a răspuns:

Naruto Shippuden

| ElenaSalvatore a răspuns:

The Vamprire Diaries, Pretty Little Liars, The secret circle, Glee, twilight

| smeker16007 explică:

Alte opinii?(fara suparare)

| HappyKiddd a răspuns (pentru smeker16007):

Ti-a placut filmul?happy

| smeker16007 explică:

Multumesc tuturor, mi-ati fost de ajutorbig grin.