| MiruFcrb a întrebat:

Ce film v-a impresionat cel mai mult? De ce? (fundita...)

Răspuns Câştigător
| FoarteTareFrate a răspuns:

La rascruce de vanturi! E minunat...ca si cartea... sau Vinovat si victima.

11 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Hachiko"a dog's story
My sister's keeper
The lovely bones
love struck

Răspuns utilizator avertizat
| Nicolelenaa a răspuns:

Eight Below

Este un film care arata un grup de caini kuskey care supravietuiesc in antarctica.
Sunt foarte destepti. :X

E superb filmul. :X

| vanciurea a răspuns:

,, the pianist'' o poveste senzationala
slumdong millionare iarasi m-a impresionat regia
shutter island iarasi fenomenal
prince of persia care a fost mult peste asteptarile criticilor

| ellene a răspuns:

Hachiko a dog's story. e singurul film la care am plans... si nu o data la sfarsit, si pe parcurs! merita vazut.the best!

| mafi5 a răspuns:

Ninja garden sigma2(3)
e foarte tare de fapt e un joc dar se trage din filmul lui.si fata din poza mea face parte di acest joc

| Ghost_2224 a răspuns:

A walk to remember. E filmul meu preferat, mi-a placut povestea si ador si actorii...+ ca Mandy are o voce superba.
Pe tine? love struck

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Lista lui Schindler, ororile plus coloana sonora bine aleasa.

| lo8402 a răspuns:

Taken- e genial filmul este despre o fata cre merge cu prietena ei la Paris si ma rog acolo sunt luate de niste tipi care vor sa le trimita la produs, dar o salveaza tatalei in final.Ma rog eu nu explic prea bine, dar chiar iti recomand sa vezi filmul

| cosminlps a răspuns:

The Lost. deoarece este foarte educativ intr-un fel anume de a te ajuta reciproc dar unele secvente si din viata reala in care trebuie sa fii bun la suflet si vei castiga ajutorul celorlalti.

| Roxy_2345 a răspuns:

Letters to God -pentru ca este un film facut dupa o poveste reala!